У багатьох колективах є свої традиції, в тому числі і колективного проведення часу дуже близького до корпоративного тільки на перший погляд. Загальні в них тільки зовнішні атрибути: застілля та розважальна частина. Різниця не в "крутизні" ведучих, місці проведення або бюджеті заходу, а в постановці мети і очікуваному результаті: мета першого - класно провести час, не більше; другого - встановити ступінь згуртованості колективу і працювати по його консолідації.

Тематичне колективне святкування те саме, що й сюжетне свято і розкриває творчий потенціал колективу і його організаторів. Це завжди не тільки цікаво одним, так і іншим, але ще несе частину смислового навантаження. Його елементи вже працюють як корпоративний фактор, оскільки об'єднують колег певною уніформою, місцем проведення, створює необхідний образ, музика його підсилює і все працює на загальний результат - утворення команди, перетворення колег в добре згуртований колектив однодумців.

Важливо пам'ятати, що в кожному колективі вже встигли скластися свої безпосередні традиції, які ми враховуємо при організації свят і що тематика або сюжетна канва підбирається нами з урахуванням мотивації колективу на об'єднання.

Так для проведення колективного свята в античному стилі місцем проведення було обрано ресторан "Колізей" в місті Хмельницькому, елементами адресу коду служили лаврові вінки - символ досягнення і успіху, які учасники застосували ще в Welcome зоні в супроводі звуків арфи, що надавало вечору неповторний шарм та оригінальність.

Сюжет в стилі Аль Капоне вибудовувався в інтер'єрі "Feride" під музику Гаршвіна у відповідному виконанні Diksilenda і живого джазового вокалу. Костюми доповнили капелюхами 30-х років, аксесуарами і оформленні інтер'єру.

Ми спробували підвищити рівень особистої відповідальності за кінцевий результат; допомагали перейти конкурсантам зі стану конкуренції до стадії співробітництва; намагалися підвищити рівень довіри і турботи між членами своєї команди; перемикали увагу учасників з себе на колектив. В результаті всі отримали заряд позитивного настрою і головне - висновок найдостойнішої команди на лідируючі позиції турнірного рейтингу.

× Головна Про нас Послуги Заходи Блог Фотозвіти Відеозвіти Контакти
UARU