Відкриття магазину, торгово-розважального центру і торгового експоцентру - це завжди подія в масштабах міста, так як дає змогу зв'язати виробника, постачальника з його цільовою аудиторією.

Ми розробимо концепцію Вашого свята, продумаємо всі деталі і нюанси, організації та проведення, наповнимо свято яскравими номерами, які усім запам'ятуються. Підключимо кращих фахівців в галузі святкової індустрії.

Проведемо рекламну PR компанію і підготуємо створення брендингу Ваших товарів і послуг, приведемо Вас до своєї цільової аудиторії. Наші фахівці досвідчені іміджмейкери, креатори, режисери та актори допоможуть зробити Ваші послуги і продукти товаром, що має споживчий попит.

Роль аніматора в цьому випадку наблизити товар до потенційних покупців, розкрити його властивості, зробити продукт зрозумілим і доступним, залучити до нього інтерес. Ведучий в формі аукціону проводить розіграш смішних лотів з гумористичним підтекстом, презентацію новинок, особливості брендів, їх характеристики і все це в супроводі ритмічної музики, що створює емоційний фон заходу.

× Головна Про нас Послуги Заходи Блог Фотозвіти Відеозвіти Контакти
UARU