Про нас

Ми Event студія свят Magik - надаємо різний спектр послуг в сфері проведення заходів, які надовго запам'ятаються Вам і Вашим гостям. Ви обираєте зручний Вам годинний формат: 30 хвилин, 1 годину, 8 годин, а ми підбираємо артистів для Вашого шоу, які відповідають Вашому естетичному смаку і уявленню про ідеальне свято.

Всі наші шоу програми і виступи виконують професійні артисти естрадного, оригінального жанрів та артисти з сольними номерами. А також шоу номера пісочної анімації (малювання піском), світлове шоу і шоу "Зоряний пил", виступи артистів студії свят Magik в жанрі comedy & stand up, танцюристів і музичного колективу зроблять Ваше застілля яскравим, емоційним і додадуть йому особливий статус. Ми проведемо Ваше свято при будь-якій кількості гостей.

Якщо потрібно, ми приїдемо в будь-який куточок на карті і привеземо з собою артистів, технічне, музичне та декоративне оформлення, класний настрій і тільки позитивні емоції. Для нас звичні важкий дим на перший танець молодят і світлоустановка, яка змінює кольорову гаму декору банкетного залу кожні півгодини. І ми хочемо більшого. Більше може дати тільки команда професіоналів, фахівців своєї справи, які добре розбираються в індустрії свята і створення настрою. Ми цінуємо Вашу довіру і свою репутацію.

СЕРГІЙ МАГДЕНКО

Ведучий/Артист/Шоумен

РУСЛАНА МАГДЕНКО

Ведуча Свят

15

років

на ринку

10

шоу

в місяць

24

весілля

в рік

500

задоволених

клієнтів

20

видів

послуг

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Мені сподобалась програма студії Magik, розваги були розраховані на всіх гостей, тому веселилися всі. Рекомендую всім друзям і знайомим майстерність ведення свят. І звичайно ж самим ведучим успіху та процвітання і таких як ми клієнтів більше.

Євгеній

Цей захід ми планували за декілька днів, тому переживали, що ведучим буде складно швидко, а головне вчасно все підготувати. Нам шалено пощастило, що Руслана і Сергій, в настільки обмежений час зуміли залагодити всі питання з організації нашого свята. І все пройшло на високому рівні. Спасибі вам велике.

Катерина

Хотіли подякувати ведучим Сергію та Руслані за те, що провели чудове весілля. Всі були в захваті. Чудові конкурси і шоу програми. Все було продумано до найдрібніших деталей. Нам все дуже сподобалося. Всім рекомендую.

Сергій

× Головна Про нас Послуги Заходи Блог Фотозвіти Відеозвіти Контакти
UARU