НАШІ ПОСЛУГИ

Ми проведемо Ваше свято при будь-якій кількості гостей. Якщо потрібно, ми приїдемо в будь-який куточок на карті і привеземо з собою артистів, технічне, музичне та декоративне оформлення, класний настрій і тільки позитивні емоції. Ми цінуємо Вашу довіру і свою репутацію.

Шоу на свято

Наші номери пісочної анімації (малювання піском) та шоу "Зоряний пил" зроблять Ваш захід яскравим, емоційним, додадуть йому особливий статус і залишать в пам'яті приємний післясмак.

Послуга ведучих

"Ми любимо те, чим займаємось і займаємось тільки тим, що любимо", тому за більш ніж 15 річний період провели близько 750 успішних заходів та з радістю розкриємо Вам секрети неперевершеного святкового шоу.

Event студія Magik

Ми надамо Вам якісний алгоритм успішного заходу. Ми знаємо, де є все, від брошки до салюту, щоб Ваше свято вдалося.

Креативна студія незвичайних поздоровлень

Ми допоможемо Вам привітати оригінально і нестандартно, а також підкажемо як Вашому святу стати подією міста, так щоб він запам'ятався надовго.

Торт сюрприз

У самий розпал свята всіх здивує Merilyn Monroe, раптово з’явившись з величезного торта зі своїм зоряним хітом "I Wanna Be Loved By You" з шоу двійників. Головне - це шоу програма, з якою виступить гість-інкогніто, "Містер або місіс - Х".

Продакшн студія Magik

Вам подобається безпосередній гумор і не шаблонні номера виступів? Вам до душі авторські оригінальні шоу програми? Ми зможемо підібрати Вам до смаку виступ або шоу, розробимо і впровадимо в Ваш захід.

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Ми зв'яжемося з Вами як наймога швидше. Кожен клієнт дуже важливий для нас.

× Головна Про нас Послуги Заходи Блог Фотозвіти Відеозвіти Контакти
UARU